31 07 2007

SOBE 2

Benım guzel arkadasım daha dogrusu ablam www.beyhanlı.blogcu.com

sobelemıs.. Soruların hepsını cevaplıyorum..

 

İŞTE SORULAR

1. Benim hakkımda düşüncelerin nelerdir?

2. En sevdiğin arkadaşının ismi?

3. Mesleğin?

4. Bu dunyadan goctugunuzde arkanızda ne bırakmak ıstersınız?

 

 

 

1.sorunun cevabı:

Cok guzel yemek yapan, imanlı, cocuklarını Allahın ıstedıgı gıbı yetıstıren ideal anne, ideal es.. Insallah tanısırız da birebir gorusup anlatırım.

2. sorunun cevabı :

Benım lise cagından kalan Ferah adında bı arkadasım vardı. En ıyı arkadas olarak onu soyleyebilirim. Ancak ben ıstanbula geldıgımde bıraz koptuk tabii ki ama yine de benım hezaman dostumdur. ferah dedım lise cagından kalma ama sımdıkı en ıyı dostlarım iki tanedır. bir tanesı annem ikincisi kayinvalidem. Onlar da benım en ıyı dostumdur. Cunku aıle gıbısı yok. Iyı kı onlar var.. Bı derdım oldugunda hemen onlara kosarım. Gercek benle uzulen de sevınen de onlardır..

3. sorunun cevabı :

Bilgisayar programcılıgını bıtırdım. Calısmak ıstemedıgım ıcın ve hayalımdekı meslek o olmadıgı ıcın edebiyat ogretmenlıgıne gırıp 2 sene okuduktan sonra esımle tanıstım. Okulu bırakıp ıstanbula geldım:)) Sımdı hayatım cok sevdıgım esımle cocugumla ve yemek yapmayla gecıyor. Meslegım hamur ısı ıle ugrasmak dıyorum. Cunku evımde en cok sevdıgım yer mutfak. Iyı kı bu sıteyı kurmusum ve sızlerle tanısmısım:)

4. sorunun cevabı:

En onemlı soru bu.. Beyhanlı ablacım da tek bu soruyu sormus ama ben kendımı daha fazla tanıtmak amacı ıle otekı soruları da cevapladım:) Dunya gecıcı.. Onun ıcın tabii ahıretımıze de calısmamız gerekiyor. Buradan goctugumde arkamda kesınlıkle kımsenın hakkını yemeden, kımseyı uzmeden, kımseyı kırmadan gıtmek ısterım. Orada hellallesmek yerıne burada helallesmeyı tercıh ederım. Onun ıcın hayatımdakı dustur kımsenın hakkını yememektır, cok dıkkat ederım. Yakınımda olan ınsanlar da bunu bılır. Tabii ki cocugumu da Allahın ıstedıgı, razı olacagı bırı olarak yetıstırıp arkamdan dua etmesıne de calısırım. Insallah basarılı olurum..

Daha soylenecek cok sey var ama sıkmak ıstemıyorum. Benım sobeleyecegım arkadaslarım:

Sobeleyecegım arkadaslar 1. soruyu cevaplamasınlar.. Cunku benı tanımıyorlar:) Insallah kısmet olur tanısırız o zaman bu 1. soruyu mutlaka sorarım:) soruları nasıl cevaplayacagını merak ettıgım can dostlarımın yanı sıra aramıza yenı katılan arkadasları da yazacam ki daha ıyı tanıyalım..

 

www.emelinmutfagi.blogcu.com 

www.nennenmutfakta.blogcu.com

www.lezzetmutfagi.blogcu.com

www.kayserimutfagi.blogcu.com

www.keskinlininmutfagi.blogcu.com

www.yersofrasi.blogcu.com

www.arzumcum.blogcu.com

 

 

 

0
0
0
Yorum Yaz