17 09 2007

SOBE 4

Sevgili güzel arkadasım serapcım beni sobelemiş.. Onun sobesini de cevaplayım sonra kurabiyemin tarifine gececem:))

 

VEEEE SEN GİDİYORSUN..... 

Gidecekse yapacak birsey yok. Zorla kimseyi yanımda tutamam.. Ama çok sevdiğim biriyse ve benim yüzümden gidecekse gitmememesi için elimden geleni yaparım.. Karar ver diyeceksin; iyi tamam gidecekse gitsin:)))))))))

 

SÖYLEMESİ EN ZOR SÖZÜKLER....

İnan benim için zor söylenen sözcük yok.. Eğer hatalıysam özür de dilerim, seviyorsam seviyorum da derim.. Kelimelerden korkmam onlar benden korksun..:)

 

SENİN İÇİN YAĞMURDAN SONRA NE İFADE EDER....

Bi kere içim açılır. Mis gibi yağmurdan sonra gökkusagının güzelliğini görmeyi nasip ettiği için Allahıma şükrederim..

 

BURÇAK ÇEREZCİOĞLU..

Belki bilmeyenler vardır.. 16 yaşında lösemiden öldü ve su anda satılan bi kitabı var.. Daha alıp okumadım ama en kısa zamanda okuyacam.. Bu dünyanın geçici oldugunu biliyorum. Eğer bu dünyadan baska bi yer olmasaydı o cocugun annesi ve babası bu acıya zor dayanırdı. Allah kimseye evlat acısı yaşatmasın. Ama bu dünya imtihan dünyası. Her an başımıza birsey gelebilir. Onun için hergün kalktığımda şükrederim.. Dünyada hiçbirşey üzülmeye değmez diyorum ve arkadasımızın mekanı cennet olsunla cümlemi bitiriyorum..

 

SENİ SOBELEYENİ NASIL BİLİRSİN..

Canım arkadasım..  Cok iyi kalpli, sevecen, içten, samimi... Herzaman aramızda sıcak iletisim vardı msn'de konustuktan sonra da arttı. İnsallah bi gün de yüzyüze görüşürüz.. Seni Seviyorum serapcım:)) 

 

canım arkadasım insallah cevaplayabilmişimdir.. İçimden geldiği gibi yazdım..

0
0
0
Yorum Yaz